Polecane
Cena: |
3,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,65 |
zł netto |
Cena: |
4,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
28 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 G45 3,4W 470lm barwa neutralna IQ-LED 36692 KANLUX
Kanlux IQ-LED G45 to przyjazna oczom temperatura barwowa i niezawodność, a to wszystko zachowane w klasycznym designie kulki. Nowe żarówki iQ-LED Kanlux to też wyjątkowa skuteczność świetlna, nawet do 138 lumenów z Wata, a za tym idzie mniejsze zużycie energii. IQ-LED Kanlux G45 dostępne są w wersji z trzonkiem E14 i E27, te źródła światła zapewniają pełen komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 G45 3,4W 470lm barwa neutralna IQ-LED 36692 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 77 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Moc lampy | 3.4 - 3.4 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 30 - 30 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 138 lm/W |
| Strumień świetlny | 470 - 470 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
Pliki do pobrania
36692_karta_techniczna -
m/download/17039672/36692-karta-techniczna.pdf [682.08 kB]
36692_etykietaEEI -
m/download/17039673/36692-etykietaeei.pdf [359.35 kB]
36692_deklaracjaCE -
m/download/17039674/36692-deklaracjace.pdf [848.82 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135