Polecane
Cena: |
15,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,47 |
zł netto |
Cena: |
19,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CorePro LEDtube 600mm 8W865 Świetlówka LED produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | tak |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | T8 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 604 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 240 - 240 ° |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 200000 |
| Moc lampy | 8 - 8 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 46 - 46 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Strumień świetlny | 800 - 800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Średnica | 28 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | G13 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1248 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 0.3 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 800 lm |
Pliki do pobrania
LEDtube_COR_EU2_8W_G13_800lm_865_1-IES -
m/download/22771662/ledtube-cor-eu2-8w-g13-800lm-865-1-ies.ies [15.99 kB]
Corepro_LEDtube_packaging -
m/download/22771674/corepro-ledtube-packaging.webp [50.02 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22771676/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
LEDtube_10W_G13_850_ND-DDT -
m/download/22771661/ledtube-10w-g13-850-nd-ddt.webp [2.63 kB]
Fiche_1827695_pl -
m/download/22771673/fiche-1827695-pl.pdf [274.45 kB]
Label_1827695_big_color -
m/download/22771672/label-1827695-big-color.pdf [67.98 kB]
online-QIG-for-324166174411-MAS-Corepro-LEDtube-INI -
m/download/22771663/online-qig-for-324166174411-mas-corepro-ledtube-ini.pdf [491.74 kB]
929003022202_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22771660/929003022202-eu-pl-pl-prof.fp [799.18 kB]
EPD-Philips-CorePro-LEDtube-EM-Mains-T8-COMF-1367-Ref-929003547202-EPD -
m/download/22771675/epd-philips-corepro-ledtube-em-mains-t8-comf-1367-ref-929003547202-epd.pdf [693.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135