Polecane
Cena: |
10,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,92 |
zł netto |
Cena: |
13,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LED TUBE T8 SMD 2835 18W CW 28X1200 glass SPECTRUM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 18 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 1200 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Inne |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 26000 h |
| Średnica | 26 mm |
| Trzonek | G13 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
_WOJ22305_18W -
m/download/18657295/woj22305-18w.pdf [1.17 MB]
WOJ22305_18W_WOJ22305_18W -
m/download/18657296/woj22305-18w-woj22305-18w.pdf [1.17 MB]
LED_TUBE_18W_120_cm_120_cm_WOJ22305_18W -
m/download/18657297/led-tube-18w-120-cm-120-cm-woj22305-18w.pdf [1.17 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/16724156/karta-katalogowa-en.pdf [650.33 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16724157/karta-katalogowa-de.pdf [649.62 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16724158/karta-katalogowa-pl.pdf [650.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135