Polecane
Cena: |
7,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,72 |
zł netto |
Cena: |
9,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED 4,9W 550lm 6500K barwa zimna LEDspot 550lm GU10 865 120st. PHILIPS
Dzięki mocy wynoszącej jedynie 4,9W, żarówka Philips zapewnia wysoką wydajność oświetleniową, co pozwala na oszczędność energii. Wysoka skuteczność świetlna 112 lm/W gwarantuje maksymalne wykorzystanie prądu przy jasnym świetle.
Żywotność do 15 000 godzin oraz do 50 000 cykli włączania i wyłączania zapewnia długotrwałe użytkowanie bez potrzeby częstej wymiany.
Zimna barwa światła (6500K): Doskonała do miejsc, gdzie potrzebne jest mocne, białe światło, takie jak biura, magazyny czy sklepy. Idealna do pracy wymagającej koncentracji dzięki wyraźnemu, dziennemu światłu.
Kąt świecenia 120° pozwala na równomierne oświetlenie większych przestrzeni, eliminując potrzebę instalacji większej liczby żarówek.
Strumień światła wynoszący 550 lm sprawia, że żarówka doskonale oświetla przestrzeń, zapewniając jasne i komfortowe warunki użytkowania.
Parametry techniczne: Żarówka LED 4,9W 550lm 6500K barwa zimna LEDspot 550lm GU10 865 120st. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 54 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 120 - 120 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 4.9 - 4.9 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 40 - 40 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 112 lm/W |
| Strumień świetlny | 550 - 550 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.103 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 131 % |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 550 lm |
Pliki do pobrania
LEDspots_50W_GU10_PAR16-DDT -
m/download/23686612/ledspots-50w-gu10-par16-ddt.webp [2.54 kB]
929002981402_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23686611/929002981402-eu-pl-pl-prof.fp [885.54 kB]
Label_1825205_big_color -
m/download/23686616/label-1825205-big-color.pdf [68.18 kB]
Fiche_1825205_pl -
m/download/23686617/fiche-1825205-pl.pdf [243.51 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23686619/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
LEDspots_Corepro_SLR_1_4,9W_PAR16_GU10_865_120D-IES -
m/download/23686613/ledspots-corepro-slr-1-4-9w-par16-gu10-865-120d-ies.ies [4.86 kB]
Philips-CorePro-LEDspot-MV-15K-COMF-3273-Ref-929001215232-EPD -
m/download/23686618/philips-corepro-ledspot-mv-15k-comf-3273-ref-929001215232-epd.pdf [783.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135