Polecane
Cena: |
4,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,41 |
zł netto |
Cena: |
5,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED C30 14 LED SMD 2835 ciepły biały E27 6W AC 220-240V 160st. LD-SMGC30C-60 GTV
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| klasa energetyczna | A+ |
| klasa energrtyczna | A+ |
| kod taryfy celnej | 85395000 |
| objętość | 0,34dm |
| waga brutto | 0,048kg |
| waga netto | 0,035kg |
| żarówka tradycyjna ---> żarówka led | 40W ---> 6W |
Pliki do pobrania
LD-SMNGXXXX-60 LD-SMNGXXXX-30_KP -
m/download/16163912/ld-smngxxxx-60-ld-smngxxxx-30-kp.pdf [540.17 kB]
LD-SMxGC30C-xx_KP -
m/download/18805937/ld-smxgc30c-xx-kp.pdf [897.10 kB]
12_Instrukcja źródła światła -
m/download/21796818/12-instrukcja-zrodla-swiatla.pdf [467.17 kB]
LD-SMGC30C-60_1 -
m/download/18754426/ld-smgc30c-60-1.pdf [67.40 kB]
LD-SMGC30C-60 -
m/download/16142742/ld-smgc30c-60.pdf [181.61 kB]
ЕАЭС RU C-PL.HB46.B.01009_22 -
m/download/18752905/ea-s-ru-c-pl-hb46-b-01009-22.pdf [3.31 MB]
CE_11_18_ŹRÓDŁO ŚWIATŁA LED LD-SMGXXXX-XX GTV POLAND -
m/download/18750513/ce-11-18-zrodlo-swiatla-led-ld-smgxxxx-xx-gtv-poland.pdf [506.31 kB]
LD-SMGC30C,SMNGC30C,SMZGC30C,SMC37C,SMNC37C,SMZC37C_2025_061_CE_OS_Deklaracja zgodności -
m/download/23004816/ld-smgc30c-smngc30c-smzgc30c-smc37c-smnc37c-smzc37c-2025-061-ce-os-deklaracja-zgodnosci.pdf [3.83 MB]
ЕАЭС N RU Д-PL.РА08.B.47637_22 -
m/download/18748376/ea-s-n-ru-d-pl-ra08-b-47637-22.pdf [146.28 kB] Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135