Polecane
Cena: |
3,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,32 |
zł netto |
Cena: |
4,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
37 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED 6,5W E14 barwa ciepła 31309 KANLUX
PARAMETRY PRODUKTU:
Parametry techniczne: Żarówka LED 6,5W E14 barwa ciepła 31309 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 103 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 6.5 - 6.5 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 55 - 55 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 124 lm/W |
| Strumień świetlny | 806 - 806 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
31309 -
m/download/14766789/31309.pdf [176.00 kB]
31309_Ei -
m/download/13806555/31309-ei.pdf [199.05 kB]
CE 31306-31315 -
m/download/13806556/ce-31306-31315.pdf [92.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Osoby, które kupiły produkt Żarówka LED 6,5W E14 barwa ciepła 31309 KANLUX kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135