Polecane
Cena: |
4,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,41 |
zł netto |
Cena: |
5,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 6W 470lm 3000K AC230V 160st. LD-PC2A60-6W GTV
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 6W 470lm 3000K AC230V 160st. LD-PC2A60-6W GTV
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| klasa energetyczna | A+ |
| klasa energrtyczna | A+ |
| kod taryfy celnej | 85395000 |
| objętość | 0,73dm |
| waga brutto | 0,082kg |
| waga netto | 0,065kg |
| żarówka tradycyjna ---> żarówka led | 40W ---> 6W |
Pliki do pobrania
LD-PxxA60-xx_KP -
m/download/18805819/ld-pxxa60-xx-kp.pdf [185.32 kB]
LD-PC2A60-12 -
m/download/16163815/ld-pc2a60-12.pdf [774.58 kB]
12_Instrukcja źródła światła -
m/download/21796761/12-instrukcja-zrodla-swiatla.pdf [467.17 kB]
LD-PC2A60-6W_1 -
m/download/18754341/ld-pc2a60-6w-1.pdf [68.77 kB]
LD-PC2A60-6W -
m/download/16142667/ld-pc2a60-6w.pdf [181.82 kB]
ЕАЭС RU C-PL.HB46.B.01009_22 -
m/download/18752837/ea-s-ru-c-pl-hb46-b-01009-22.pdf [3.31 MB]
LD-PC2A60,PC3A60,PN3A60,PN2A60,PZ2A60,PC3A65,PN3A65,PZ3A65_2026_024_CE_OS_Deklaracja zgodności -
m/download/23674661/ld-pc2a60-pc3a60-pn3a60-pn2a60-pz2a60-pc3a65-pn3a65-pz3a65-2026-024-ce-os-deklaracja-zgodnosci.pdf [3.90 MB]
CE_17_18_ŹRÓDŁO ŚWIATŁA LED LD-PC2A60-6W GTV POLAND -
m/download/18750419/ce-17-18-zrodlo-swiatla-led-ld-pc2a60-6w-gtv-poland.pdf [507.99 kB]
ЕАЭС N RU Д-PL.РА08.B.47637_22 -
m/download/18748308/ea-s-n-ru-d-pl-ra08-b-47637-22.pdf [146.28 kB] Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135