Polecane
Cena: |
61,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,33 |
zł netto |
Cena: |
75,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
75,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SubstiTUBE T5 AC HO 24 549 10W 840 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 10 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 549 mm |
| Kąt wiązki | 160.00 - 160.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 10.00 - 10.00 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 47 - 47 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 150.00 lm/W |
| Strumień świetlny | 1500 - 1500 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Średnica | 19 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Trzonek | G5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 1500 lm |
Pliki do pobrania
asset-13086827 -
m/download/15794630/asset-13086827.pdf [280.49 kB]
asset-13016007 -
m/download/15794631/asset-13016007.pdf [1.17 MB]
asset-13063040 -
m/download/15794629/asset-13063040.pdf [2.98 MB]
labels -
m/download/17896490/labels.pdf [67.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135