Polecane
Cena: |
14,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,44 |
zł netto |
Cena: |
17,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 19W/865 E27 VALUE CL A FR 150 non-dim 19W/865 4058075634275 LEDVANCE
Dane elektryczne
Dane fotometryczne
Wymiary i waga
Trwałość
Dodatkowe dane produktu
Możliwości
Certyfikaty i Normy
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 19W/865 E27 VALUE CL A FR 150 non-dim 19W/865 4058075634275 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 19 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 128 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 150 - 150 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Inne |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 19.00 - 19.00 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 150 - 150 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 129 lm/W |
| Strumień świetlny | 2452 - 2452 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 68 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.20 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 110 |
| Współczynnik mocy | 0.58 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 2452 lm |
Pliki do pobrania
asset_13047344.pdf [2022-11-14 11:10, 21.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135