Polecane
Cena: |
12,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,59 |
zł netto |
Cena: |
15,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED Edisona E27 ST64 4W 250lm barwa ciepła XLED 33517 KANLUX
Dekoracyjna wersja żarówki o nietypowym kształcie. Kanlux XLED ST64 DECO pomoże Ci zadbać o przytulną atmosferę. Wszystko dzięki wyjątkowo ciepłej barwie światła i bursztynowym szkle, w którym zamknięty jest spiralny filament LED. Ta żarówka pięknie będzie będzie wyglądać w lampach stołowych, podłogowych czy wiszących z otwartym kloszem. Będzie ona prawdziwą ozdobą twojego domu, kawiarni, restauracji i każdego innego miejsca, w którym je umieścisz. To wyjątkowe połączenie dekoracyjności, nietypowego designerskiego kształtu i energooszczędnej technologii LED.
Parametry techniczne: Żarówka LED Edisona E27 ST64 4W 250lm barwa ciepła XLED 33517 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 140 mm |
| Kolor | Bursztynowy |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 25000 |
| Moc lampy | 4 - 4 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 38 - 38 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 63 lm/W |
| Strumień świetlny | 250 - 250 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 64 mm |
| Temperatura barwowa | 1800 - 1800 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
33517 -
m/download/14767105/33517.pdf [352.49 kB]
CE_941 XLED C35T_A60_G125_G95_ST64 -SW v1_PL -
m/download/13165789/ce-941-xled-c35t-a60-g125-g95-st64-sw-v1-pl.pdf [803.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135