Polecane
Cena: |
7,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,04 |
zł netto |
Cena: |
8,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED G4 1,2W LED12 G4-WW 165lm 3000K 18502 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 31 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kapsułkowy |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 20000 |
| Moc lampy | 1.2 - 1.2 W |
| Skuteczność świetlna | 138 lm/W |
| Strumień świetlny | 165 - 165 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 20 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | G4 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
18502 -
m/download/14764850/18502.pdf [286.96 kB]
CE_967 LED12 G4-NW_WW v2_PL -
m/download/13163735/ce-967-led12-g4-nw-ww-v2-pl.pdf [748.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135