Polecane
Cena: |
8,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,75 |
zł netto |
Cena: |
10,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
31 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED Kulka 2W=25W 250lm / 2700K barwa ciepła LEDLuster 2-25W P45 E14 827 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 80 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | tak |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 20000 |
| Moc lampy | 2 - 2 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 20 - 20 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 125 lm/W |
| Strumień świetlny | 250 - 250 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.0764 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.25 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 250 lm |
Pliki do pobrania
SRDD1_LEDLSR_0007 -
m/download/22775698/srdd1-ledlsr-0007.webp [1.93 kB]
929001238692_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22775697/929001238692-eu-pl-pl-prof.fp [591.58 kB]
Label_387363_big_color -
m/download/22775700/label-387363-big-color.pdf [68.41 kB]
Fiche_387363_pl -
m/download/22775701/fiche-387363-pl.pdf [176.20 kB]
LEDLuster_ND_2-25W_P45_827_CL_IES -
m/download/22775699/ledluster-nd-2-25w-p45-827-cl-ies.ies [3.53 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22775703/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
EPD-Philips-CorePro-Glass-LED-candles-and-luster-COMF-8799442-Ref-929001345392-20240903-EPD -
m/download/22775702/epd-philips-corepro-glass-led-candles-and-luster-comf-8799442-ref-929001345392-20240903-epd.pdf [771.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135