Polecane
Cena: |
7,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,12 |
zł netto |
Cena: |
8,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
36 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED 4,3W=40W 470lm 2700K barwa ciepła kulka 4,3-40W E27 A60 827 Szkło przezroczyste PHILIPS
Informacje ogólne
| Trzonek | E27 [ E27] |
| Zgodność z normą UE RoHS | Tak |
| Trwałość nominalna (Nom) | 15000 h |
| Cykl załączania | 20000X |
| Wartość referencyjna pomiaru strumienia | Sphere |
Dane techniczne oświetlenia
| Kod barwy | 827 [ Tb 2700K] |
| Strumień świetlny (Nom) | 470 lm |
| Oznaczenie koloru | ciepłobiała (WW) |
| Skorelowana temperatura barwowa (Nom) | 2700 K |
| Skuteczność świetlna (znamionowa) (Nom) | 109,00 lm/W |
| Jednorodność barw | <6 |
| Wskaźnik oddawania barw (Nom) | 80 |
| LLMF At End Of Nominal Lifetime (Nom) | 70 % |
Eksploatacja i połączenie elektryczne
| Częstotliwość wejściowa | 50 do 60 Hz |
| Power (Rated) (Nom) | 4,3 W |
| Lamp Current (Nom) | 40 mA |
| Równoważna moc w watach | 40 W |
| Czas uruchomienia (Nom) | 0,5 s |
| Czas rozgrzewania lampy do 60% (Nom) | 0.5 s |
| Współczynnik mocy (Nom) | 0.41 |
| Napięcie (Nom) | 220-240 V |
Temperatura
| Maksymalna temperatura obudowy (Nom) | 45 °C |
Sterowanie i Ściemnianie
| Ściemnialna | brak |
Mechanika i korpus
| Wykończenie żarówki | Przezroczyste |
| Kształt bańki | A60 [ A 60 mm] |
Zatwierdzenie i Aplikacja
| Klasa energooszczędności | F |
| Zużycie energii elektrycznej w kWh/1000 h | 5 kWh |
| Numer rejestracji EPREL | 387405 |
Dane produktu
| Pełny kod produktu | 871951434716800 |
| Nazwa produktu na zamówieniu | CorePro LEDBulbND 4.3-40W E27 A60827 CLG |
| EAN/UPC - Produkt | 8719514347168 |
| Kod zamówienia | 34716800 |
| Numerator - Quantity Per Pack | 1 |
| Numerator - Packs per outer box | 10 |
| Material Nr. (12NC) | 929001890092 |
| SAP Net Weight (Piece) | 0,028 kg |
Parametry techniczne: Żarówka LED 4,3W=40W 470lm 2700K barwa ciepła kulka 4,3-40W E27 A60 827 Szkło przezroczyste PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 106 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | tak |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 20000 |
| Moc lampy | 4.3 - 4.3 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 40 - 40 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 109 lm/W |
| Strumień świetlny | 470 - 470 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1021 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.5 |
| Współczynnik mocy | 0.41 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 470 lm |
Pliki do pobrania
LEDbulb_60W_E27_840_CL_A60-DDT -
m/download/22775924/ledbulb-60w-e27-840-cl-a60-ddt.webp [2.60 kB]
929001890092_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22775923/929001890092-eu-pl-pl-prof.fp [594.63 kB]
Label_387405_big_color -
m/download/22775938/label-387405-big-color.pdf [67.66 kB]
Fiche_387405_pl -
m/download/22775939/fiche-387405-pl.pdf [176.08 kB]
LEDBulb_CLA_4_3_40W_E27_A60_Clear_827_ND-IES -
m/download/22775925/ledbulb-cla-4-3-40w-e27-a60-clear-827-nd-ies.ies [3.50 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22775943/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
Corepro_Candle_packaging -
m/download/22775940/corepro-candle-packaging.webp [63.80 kB]
CorePro_LED_Bulb -
m/download/22775941/corepro-led-bulb.webp [10.94 kB]
EPD-Philips-CorePro-Glass-LED-bulbs-COMF-8793379-Ref-929001387692-20240903-EPD -
m/download/22775942/epd-philips-corepro-glass-led-bulbs-comf-8793379-ref-929001387692-20240903-epd.pdf [750.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Osoby, które kupiły produkt Żarówka LED 4,3W=40W 470lm 2700K barwa ciepła kulka 4,3-40W E27 A60 827 Szkło przezroczyste PHILIPS kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135