Polecane
Cena: |
499,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
499,77 |
zł netto |
Cena: |
614,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
614,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Obudowa hermetyczna IP66 500x550x250 GT 50-55-20 001102117 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Obudowa hermetyczna IP66 500x550x250 GT 50-55-20 001102117 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | tak |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Głębokość | 200 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor | Szary |
| Liczba otworów pod flansze | 1 |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 550 mm |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wysokość | 500 mm |
| Z zamkiem | tak |
Pliki do pobrania
001102117_EPLANFile -
m/download/23224797/001102117-eplanfile.edz [3.15 MB]
GT -
m/download/23224796/gt.pdf [309.21 kB]
GT_obudowy -
m/download/23224794/gt-obudowy.pdf [719.47 kB]
PL120418V3 -
m/download/23224795/pl120418v3.pdf [172.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa hermetyczna IP66 500x550x250 GT 50-55-20 001102117 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135