Polecane
Cena: |
127,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
123,58 |
zł netto |
Cena: |
156,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
152,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Kaseta podtynkowa Mini Pragma MIP-PT-2-12 2x12 MIP82212 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Brak |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Do ochrony odgromowej | nie |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Głębokość | 98 mm |
| Głębokość wbudowania | 80 mm |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor | Inne |
| Liczba modułów | 24 |
| Liczba rzędów | 2 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa z wyzwalaczem nadciśnieniowym | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 63 A |
| Rodzaj drzwi | Brak |
| Rodzaj pokrywy | Brak |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 270 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Brak |
| Wysokość | 353 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
MIP82212_document -
m/download/17931252/mip82212-document.pdf [81.38 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22005954/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
FD16020902D_Resi9_MP -
m/download/17815615/fd16020902d-resi9-mp.pdf [507.65 kB]
ENVPEP091001EN_V1 -
m/download/17815614/envpep091001en-v1.pdf [309.67 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Kaseta podtynkowa Mini Pragma MIP-PT-2-12 2x12 MIP82212 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135