Polecane
Cena: |
2285,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 197,44 |
zł netto |
Cena: |
2811,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 702,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica wisząca IP55 kl. II 800x950x275 univers FR63S HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2780156/0/hager_FR63S_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Rozdzielnica wisząca IP55 kl. II 800x950x275 univers FR63S HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Drzwi/pokrywa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 1.5 mm |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Do ochrony odgromowej | nie |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Głębokość | 275 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 275 mm |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor | Szary |
| Liczba modułów | 216 |
| Liczba otworów pod flansze | 6 |
| Liczba rzędów | 6 |
| Liczba wejść kablowych | 6 |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Obudowa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 1.5 mm |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa z wyzwalaczem nadciśnieniowym | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 800 A |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 800 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 24 |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wysokość | 950 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_fr63s_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 19:10, 233.15 kB]
PDS_FR63S_3301_pl-PL -
m/download/23415922/pds-fr63s-3301-pl-pl.pdf [79.59 kB]
6LE002892D -
m/download/23415923/6le002892d.pdf [8.12 MB]
rohs_declaration_FR63S_en-GB -
m/download/23415924/rohs-declaration-fr63s-en-gb.pdf [42.07 kB]
DECLARATION_25_3303_11_25 -
m/download/23415925/declaration-25-3303-11-25.pdf [716.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica wisząca IP55 kl. II 800x950x275 univers FR63S HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135