Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,87 zł brutto
Twoja cena 56,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,23 zł brutto
Twoja cena 33,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 68,14 zł brutto
Twoja cena 42,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 115,89 zł brutto
Do koszykaCena: |
180,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
180,72 |
zł netto |
Cena: |
222,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
222,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: M-BOX 13M IP65 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Głębokość | 150 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba modułów | 16 |
| Liczba otworów pod flansze | 0 |
| Liczba rzędów | 1 |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj pokrywy | Pokrywa |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 330 mm |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wysokość | 506 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co M-BOX 13M IP65 PCE
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
89135brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6 97404brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2 68345brutto |
|
0 szt |
24h |
|
1 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 89945brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 18191brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3 64761brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 89662brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3 95283brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
47251brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
73 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4 72189brutto |
|
0 szt |
24h |
|
4 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
68519brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2 92155brutto |
|
0 szt |
24h |
|
3 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
96453brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
26832brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
80942brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135