Polecane
Cena: |
253,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
253,70 |
zł netto |
Cena: |
312,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
312,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Obudowa natynkowa z płytą montażową przezroczysta SB-44 001102501 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Obudowa natynkowa z płytą montażową przezroczysta SB-44 001102501 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | tak |
| Głębokość | 170 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Wysokość | 360 mm |
Pliki do pobrania
001102501_EPLANFile -
m/download/23224252/001102501-eplanfile.edz [1.10 MB]
PL121719V1 -
m/download/23224251/pl121719v1.pdf [209.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa natynkowa z płytą montażową przezroczysta SB-44 001102501 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135