Polecane
Cena: |
3126,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 005,76 |
zł netto |
Cena: |
3844,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 697,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TL208S TwinLine-L szafa naścienna II kl. izol. IP55
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Drzwi/pokrywa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 1.5 mm |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Materiał obudowy | Blacha stalowa / tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Do ochrony odgromowej | nie |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Głębokość | 275 mm |
| Głębokość wbudowania | 222.5 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 272 mm |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor | Szary |
| Liczba modułów | 192 |
| Liczba otworów pod flansze | 2 |
| Liczba rzędów | 8 |
| Liczba wejść kablowych | 104 |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Obudowa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 1 mm |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa z wyzwalaczem nadciśnieniowym | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Brak |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 550 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 24 |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wysokość | 1250 mm |
| Z zamkiem | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co TL208S TwinLine-L szafa naścienna II kl. izol. IP55
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135