Polecane
Cena: |
349,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
349,43 |
zł netto |
Cena: |
429,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
429,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica Podtynkowa Rwn 4x12 Drzwi Białe 602414 LEGRAND
Rozdzielnice RWN- Zgodność z normą PN-EN 60439-3- Stopień ochrony IP40(IK07)- II klasa ochronności- Dwa rodzaje drzwiczek- metalowe o grubości 6 mm- izolacyjne o grubości 12/19 mm- Wyposażenie w listwy przyłączeniowe N+PE- Kolor biały RAL 9010Rozdzielnice z drzwiczkami izolacyjnymi w kolorze białymRWN 4 x 12 drzwi białe- Liczba rzędów: 4- ilość modułów 17,5 w rzędzie: 12+1
Parametry techniczne: Rozdzielnica Podtynkowa Rwn 4x12 Drzwi Białe 602414 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 86.5 mm |
| Głębokość wbudowania | 82.5 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 87 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 4 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Cylinder |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 330 mm |
| Szerokość wbudowania | 326 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 48 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wysokość | 680 mm |
| Wysokość wbudowania | 676 mm |
| Z zamkiem | tak |
Pliki do pobrania
a.9037.b.pdf [2022-09-15 08:42, 153.43 kB]
a.9037.bpl.pdf [2022-09-15 08:42, 133.90 kB]
kg573.pdf [2022-09-15 08:42, 847.67 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Podtynkowa Rwn 4x12 Drzwi Białe 602414 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135