Polecane
Cena: |
194,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
194,93 |
zł netto |
Cena: |
239,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
239,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: IKA-2/24-ST Rozdzielnica modułowa 2x12 IKA IP65 174198 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 145 mm |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 60 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba rzędów | 2 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | nie |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 310 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 436 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
03_xComfort_IKA -
m/download/20571152/03-xcomfort-ika.pdf [188.94 kB]
03_IKA-PWVAS -
m/download/20571153/03-ika-pwvas.pdf [219.53 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co IKA-2/24-ST Rozdzielnica modułowa 2x12 IKA IP65 174198 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135