Polecane
Cena: |
267,49 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
257,01 |
zł netto |
Cena: |
329,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
316,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
27 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica modułowa 3x18 podtynkowa IP40 Golf (drzwi transparentne) VF318TD HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2776360/0/hager_VF318TD_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Rozdzielnica modułowa 3x18 podtynkowa IP40 Golf (drzwi transparentne) VF318TD HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 97.5 mm |
| Głębokość wbudowania | 72 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 97.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 3 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 460 mm |
| Szerokość wbudowania | 426 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wysokość | 543 mm |
| Wysokość wbudowania | 507 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_vf318td_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:39, 231.90 kB]
PDS_VF318TD_3301_pl-PL -
m/download/23373697/pds-vf318td-3301-pl-pl.pdf [102.04 kB]
rohs_declaration_VF318TD_en-GB -
m/download/23373698/rohs-declaration-vf318td-en-gb.pdf [42.20 kB]
25_2786_06_25 -
m/download/23373699/25-2786-06-25.pdf [487.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica modułowa 3x18 podtynkowa IP40 Golf (drzwi transparentne) VF318TD HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135