Polecane
Cena: |
153,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
153,81 |
zł netto |
Cena: |
189,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
189,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PNF-HW 2x18W Rozdzielnica podtynkowa do karton-gipsu drzwi białe IP40 2 rzędy 2x18 modułów 106175 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Z płytą montażową | nie |
| Głębokość | 99 mm |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 2 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Szerokość | 393 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 351 mm |
| Z zamkiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co PNF-HW 2x18W Rozdzielnica podtynkowa do karton-gipsu drzwi białe IP40 2 rzędy 2x18 modułów 106175 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135