Polecane
Cena: |
85,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
77,80 |
zł netto |
Cena: |
105,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
95,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnica Wnękowa Practibox S Multimedia 2-Rzędowa Z Drzwiami Białymi Do Ścian Pełnych 135702 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba łączeniowych kabli sieciowych | 0 |
| Pobór energii w trybie czuwania (24h) | 0 kWh |
| Rodzaj urządzenia linii sieciowej | Brak |
| Z wydzieloną przestrzenią na sprzęt dostawcy Internetu (ISP) | tak |
| Numer RAL | 9003 |
| Długość | 385 mm |
| Głębokość | 103 mm |
| Liczba gniazd | 0 |
| Liczba połączeń TV satelitarnej | 0 |
| Rodzaj drzwi | Z drzwiami |
| Szerokość | 328 mm |
| Z przyłączem uziemienia | nie |
| Z repeaterem WLAN | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem | nie |
Pliki do pobrania
o.0368.b_20t_c5_82umaczenie.pdf [2022-09-15 08:43, 192.02 kB]
S000116843EN-02 -
m/download/22645977/s000116843en-02.pdf [1.99 MB]
LE12949AA -
m/download/22645972/le12949aa.pdf [2.63 MB]
LE12949AC -
m/download/22645973/le12949ac.pdf [2.95 MB]
LGRP-01687-V01.01-EN -
m/download/22645976/lgrp-01687-v01-01-en.pdf [1.19 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Wnękowa Practibox S Multimedia 2-Rzędowa Z Drzwiami Białymi Do Ścian Pełnych 135702 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135