Polecane
Cena: |
464,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
249,41 |
zł netto |
Cena: |
571,22 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
306,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: orion+ Obudowa poliester 500x300x200mm IP66 BOX-struct. drzwi pełne FL209B HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2778101/0/hager_FL209B_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: orion+ Obudowa poliester 500x300x200mm IP66 BOX-struct. drzwi pełne FL209B HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Drzwi/pokrywa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 2.5 mm |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Do ochrony odgromowej | nie |
| Do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Głębokość | 200 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 195 mm |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor | Szary |
| Liczba modułów | 30 |
| Liczba otworów pod flansze | 0 |
| Liczba rzędów | 3 |
| Liczba wejść kablowych | 0 |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Obudowa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 2.5 mm |
| Pokrywa z wyzwalaczem nadciśnieniowym | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 125 A |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 300 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 10 |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wysokość | 500 mm |
| Z zamkiem | tak |
Pliki do pobrania
hager_fl209b_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 17:31, 237.92 kB]
PDS_FL209B_3301_pl-PL -
m/download/23373319/pds-fl209b-3301-pl-pl.pdf [74.21 kB]
rohs_declaration_FL209B_en-GB -
m/download/23373320/rohs-declaration-fl209b-en-gb.pdf [42.10 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_165_EN_2019_V1_1 -
m/download/23373321/hager-deklaracja-ce-165-en-2019-v1-1.pdf [207.61 kB]
PEP_HAGE-00954-V01.01-EN -
m/download/23373322/pep-hage-00954-v01-01-en.pdf [3.44 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co orion+ Obudowa poliester 500x300x200mm IP66 BOX-struct. drzwi pełne FL209B HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135