Polecane
Cena: |
2803,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 554,18 |
zł netto |
Cena: |
3448,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 141,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica Modułowa 9x24 Natynkowa IP30 XL3 400 020108 LEGRAND
XL³ 400 metalowe rozdzielnice i przedziały kablowe- Możliwość montowania aparatów o In do 400 A- Odporność ogniowa do temp. 750 °C/5 s zgodnie z normą IEC 60 695-2. Przeznaczone do montażu w budynkach użyteczności publicznej (do 100 kVA dla rozdzielnic Klasy II)- Pojemność 24 moduły w rzędzie- Rozdzielnica kolor RAL 7035, cokół kolor RAL 7004- Drzwi zamawiane oddzielnie- Dostarczane z profilami montażowymi, płytą przepustów kablowych, z możliwością docinania oraz akcesoriami do łączenia rozdzielnic w pionie i poziomieRozdzielnica metalowa- IP 43 - IK 08 z uszczelką i drzwiami- IP 40 - IK 08 z drzwiami- IP 30 - IK 07 bez drzwiWymiary- wysokość: 1500 (mm)- Wysokość użyteczna: 1450 (mm)- Szerokość całkowita: 575 (mm)- Szerokość użyteczna: 515 (mm)- głębokość: 175 (mm)
Parametry techniczne: Rozdzielnica Modułowa 9x24 Natynkowa IP30 XL3 400 020108 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP43 |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 175 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba zamków | 1 |
| Materiał | Stal |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż wnękowy | nie |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 575 mm |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1500 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | tak |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
Pliki do pobrania
F00249EN-02 -
m/download/22631759/f00249en-02.pdf [541.32 kB]
E6943D-03 -
m/download/22631758/e6943d-03.pdf [2.09 MB]
EXB22010_Flipbook_EN_(03_2022) -
m/download/22631760/exb22010-flipbook-en-03-2022.pdf [6.26 MB]
LGBPXSVWUI -
m/download/22631762/lgbpxsvwui.pdf [558.46 kB]
LGHIJGJSYU -
m/download/22631763/lghijgjsyu.pdf [577.22 kB]
LGHVRCLRNQ -
m/download/22631764/lghvrclrnq.pdf [532.87 kB]
LGPJJBVSNH -
m/download/22631765/lgpjjbvsnh.pdf [572.32 kB]
LGRKKLCTCP -
m/download/22631766/lgrkklctcp.pdf [561.13 kB]
LGSZAPKKJV -
m/download/22631767/lgszapkkjv.pdf [548.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Modułowa 9x24 Natynkowa IP30 XL3 400 020108 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135