Polecane
Cena: |
1853,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 853,37 |
zł netto |
Cena: |
2279,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 279,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: XVTL-BF-4/4/20 Rozdzielnica IP40 wyposażenie niepełne 114416 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | tak |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu metrycznego | tak |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 400 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba zamków | 1 |
| Maks. dopuszczalne obciążenie drzwi zgodnie z IEC 62208 | 1000 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie obudowy zgodnie z IEC 62208 | 5000 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie płyty montażowej zgodnie z IEC 62208 | 4000 N |
| Materiał | Stal |
| Model narożny | nie |
| Model stojący przyścienny | tak |
| Montaż pośredni | nie |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Montaż wnękowy | nie |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | tak |
| Odprowadzanie ciepła (Delta T = 20 K) zgodnie z IEC/TR 60890 | 268.911 W |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | tak |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4X |
| Szerokość | 425 mm |
| Wolnostojący | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 2000 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co XVTL-BF-4/4/20 Rozdzielnica IP40 wyposażenie niepełne 114416 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135