Polecane
Cena: |
280,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
280,70 |
zł netto |
Cena: |
345,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
345,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
7 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnica stacjonarna 12 modułów, łącznik 0-1 40A, 1x16A 3P+N+Z, 3x16A 2P+Z RSE-04 942092 ELEKTROMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE 16 A / 230 V / 3P (L, N, PE) | 3 |
| Liczba gniazd CEE 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 140 mm |
| Liczba biegunów wyłącznika głównego | 3 |
| Liczba gniazd CEE 16 A / 230 V / 3P | 3 |
| Liczba gniazd CEE 16 A / 400 V / 5P | 1 |
| Model | Rozdzielnica końcowa |
| Napięcie znamionowe | 230/400 V |
| Prąd znamionowy wyłącznika głównego | 40 A |
| Szerokość | 260 mm |
| Wyłącznik główny | Wyłącznik |
| Wysokość | 360 mm |
Pliki do pobrania
CERTYFIKAT ZGODNO -
m/download/13533798/certyfikat-zgodno.pdf [678.54 kB]
11-2022 DZ Rozdzielncie RSE -
m/download/13533799/11-2022-dz-rozdzielncie-rse.pdf [707.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "ELEKTROMET" ul. Stanisława Staszica 27 58-200 Dzierżoniów sid@elektromet.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "ELEKTROMET" ul. Stanisława Staszica 27 58-200 Dzierżoniów sid@elektromet.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica stacjonarna 12 modułów, łącznik 0-1 40A, 1x16A 3P+N+Z, 3x16A 2P+Z RSE-04 942092 ELEKTROMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135