Polecane
Cena: |
11,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,10 |
zł netto |
Cena: |
13,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Łącznik do puszek KGE ACSE KONTAKT
| Seria | KSE IP66 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik do puszek podłogowych |
| Rodzaj materiału | metal |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436036789 |
| Waga jedn. | 0.049kg |
| EAN13 opak. | 8426436036789 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 10.5cm |
| Klasa ETIM | EC000269 Zestaw do łączenia skrzynek przyłączeniowych |
| Sposób montażu | do podłóg wylewanych |
Parametry techniczne: Simon Connect Łącznik do puszek KGE ACSE KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| nr indeksu | TSC-ACSE |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
simon_connect_katalog_2018_puszki_podlogowe_kse_ip66 -
m/download/18049228/simon-connect-katalog-2018-puszki-podlogowe-kse-ip66.pdf [810.90 kB]
6401,ACSE -
m/download/23651019/6401-acse.pdf [35.08 kB]
PUSZKI PODŁOGOWE IP66 SERII KSE -
m/download/21824778/puszki-podlogowe-ip66-serii-kse.pdf [518.67 kB]
Simon_Connect_katalog_2024_PUSZKI PODŁOGOWE KSE IP66 -
m/download/20631237/simon-connect-katalog-2024-puszki-podlogowe-kse-ip66.pdf [641.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Łącznik do puszek KGE ACSE KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135