Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 177,00 zł brutto
Twoja cena 60,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 55,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 360,39 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszykaCena: |
11,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,28 |
zł netto |
Cena: |
13,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ZK150 Zacisk na szynę Cu do kabla 50mm2
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość szyny zbiorczej | 12 - 30 mm |
| Do przyłączenia przewodów okrągłych | tak |
| Do przyłączenia przewodów sektorowych | nie |
| Do przyłączenia przewodów taśmowych | nie |
| Grubość szyny zbiorczej | 5 - 5 mm |
| Maksymalny przekrój przewodu | 50 mm² |
| Odpowiednie do | Inne |
| Szerokość zacisku | 16 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co ZK150 Zacisk na szynę Cu do kabla 50mm2
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
690brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
441 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3660brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11111brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9856brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3651brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8372brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
806brutto |
|
55 SZT |
24h |
|
279 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1778brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
47 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1303brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
121 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1984brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135