Polecane
Cena: |
447,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
429,98 |
zł netto |
Cena: |
550,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
528,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers Z Obudowa przyłączeniowa pusta montaż górny 324x307x149mm IP54 U84LE HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2778646/0/hager_U84LE_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers Z Obudowa przyłączeniowa pusta montaż górny 324x307x149mm IP54 U84LE HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Głębokość | 150 mm |
| Montaż pod szafą | tak |
| Montaż z boku szafy | tak |
| Szerokość | 305 mm |
| Typ połączenia | Zacisk |
| Wysokość | 305 mm |
Pliki do pobrania
hager_u84le_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:16, 229.80 kB]
PDS_U84LE_3301_pl-PL -
m/download/23378934/pds-u84le-3301-pl-pl.pdf [86.99 kB]
6ZW00300C -
m/download/23378935/6zw00300c.pdf [807.62 kB]
rohs_declaration_U84LE_en-GB -
m/download/23378936/rohs-declaration-u84le-en-gb.pdf [42.11 kB]
DECLARATION_22_3437_06_22 -
m/download/23378937/declaration-22-3437-06-22.pdf [81.51 kB]
PEP_HAGE-00943-V01.01-EN -
m/download/23378938/pep-hage-00943-v01-01-en.pdf [3.39 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers Z Obudowa przyłączeniowa pusta montaż górny 324x307x149mm IP54 U84LE HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135