Polecane
Cena: |
350,25 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
350,25 |
zł netto |
Cena: |
430,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
430,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RM6 NE-IIDI 24-630-16 VIP30 bez wyzwalacza MX KSB32CM55 SCHNEIDER
Kaseta odpływowa Canalis KS. Jest stosowana do dystrybucji mocy i systemu uziemienia TT, IT i TN-S. Napięcie robocze wynosi od 230V AC 50/60Hz do 690V AC 50/60Hz. Znamionowy prąd roboczy wynosi 32 A. Montaż za pomocą wtyczki o stałej biegunowości z białą powłoką RAL 9001 i polaryzacją szyn zbiorczych 3L+N+PE. Zapewnia ochronę miniaturowego wyłącznika automatycznego (MCB) (wyłącznik należy zamawiać osobno). Urządzenie to umożliwia odłączenie jednostki poprzez wyciągnięcie przednich drzwiczek/otwarcie pokrywy. Kompatybilność szyn zbiorczych Canalis KS z gniazdami wtykowymi. Zapewnia ochronę IP55 zgodną z normą IEC 60529. Stopień ochrony IK08 zgodny z normą IEC 62262. Zgodne zarówno z normą IEC 61439-1, jak i IEC 61439-6. Posiada certyfikaty RoHS/REACH.
Parametry techniczne: RM6 NE-IIDI 24-630-16 VIP30 bez wyzwalacza MX KSB32CM55 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 0 |
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 32 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 135 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 5 |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd NEMA | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Rodzaj gniazda | Inne |
| Rodzaj odpływu | Wejście kablowe |
| Rodzaj zabezpieczenia | Brak |
| Szerokość | 108 mm |
| Wybór fazy | nie |
| Wysokość | 175 mm |
| Z blokadą | nie |
Pliki do pobrania
KSB32CM55_document -
m/download/20197544/ksb32cm55-document.pdf [54.85 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22020986/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co RM6 NE-IIDI 24-630-16 VIP30 bez wyzwalacza MX KSB32CM55 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135