Polecane
Cena: |
554,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
554,57 |
zł netto |
Cena: |
682,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
682,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Rama modułowa z wysłonami stal do S3D/S3X/CRN 3x16MOD 500x 400mm NSYDLM48 SCHNEIDER
Rama modułowa typ DLMdla obud. SPACIAL WM, 48modułów, wys.500x W400mm,. rodzina produktów: akcesoria montażowe - akcesoria / oddzielny typ części: korpusy modułowe - aplikacja urządzenia: modułowa aplikacja rozdziału, wielozadaniowy - opis skrócony: DLM -
Parametry techniczne: Spacial Rama modułowa z wysłonami stal do S3D/S3X/CRN 3x16MOD 500x 400mm NSYDLM48 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z płytą montażową | nie |
| Głębokość | 101.5 mm |
| Liczba miejsc modułowych na szynę DIN | 16 |
| Liczba szyn DIN | 3 |
| Rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Szerokość | 355 mm |
| Wysokość | 453 mm |
| Z pokrywą | tak |
| Z zaciskiem PEN | tak |
Pliki do pobrania
NSYDLM48_document -
m/download/17930699/nsydlm48-document.pdf [80.85 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007254/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17829355/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Rama modułowa z wysłonami stal do S3D/S3X/CRN 3x16MOD 500x 400mm NSYDLM48 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135