Polecane
Cena: |
896,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
896,91 |
zł netto |
Cena: |
1103,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 103,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MBR303 Zestaw moduł z szynami na podst. bezpiecz. (do samodzielnego montażu)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 260 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba podstaw bezpiecznikowych NH | 0 |
| Prąd znamionowy | 630 A |
| Rozmiar | Inne |
| Sposób montażu | System szyn |
| Szerokość | 750 mm |
| Wysokość | 450 mm |
| Z pokrywą | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co MBR303 Zestaw moduł z szynami na podst. bezpiecz. (do samodzielnego montażu)
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135