Polecane
Cena: |
480,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
480,32 |
zł netto |
Cena: |
590,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
590,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: System CPodzespół funkcyjny 4x22M 650x500 FL994A HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2778492/0/hager_FL994A_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: System CPodzespół funkcyjny 4x22M 650x500 FL994A HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odległość między rzędami | 150 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Liczba miejsc modułowych na szynę DIN | 96 |
| Liczba szyn DIN | 4 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 650 mm |
| Z szyną zbiorczą | nie |
Pliki do pobrania
hager_fl994a_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 18:34, 226.67 kB]
PDS_FL994A_3301_pl-PL -
m/download/23352177/pds-fl994a-3301-pl-pl.pdf [116.10 kB]
rohs_declaration_FL994A_en-GB -
m/download/23352178/rohs-declaration-fl994a-en-gb.pdf [42.08 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_165_EN_2019_V1_1 -
m/download/23352179/hager-deklaracja-ce-165-en-2019-v1-1.pdf [207.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co System CPodzespół funkcyjny 4x22M 650x500 FL994A HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135