Polecane
Cena: |
21,71 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,71 |
zł netto |
Cena: |
26,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Listwa Przyłączeniowa 3P+N IP2X 1x25Mm2 + 12x16Mm2 + 3x4x16Mm2 404814 LEGRAND
Drivia - rozdzielnice naścienne o szerokości 13 modułów w rzędziePojemność od 13 do 52 modułówStopień ochrony IP30 - IK05 (IP40 - IK07 z drzwiami)Druga klasa ochronności (montaż z tylną ścianką)Materiał samogasnący odporność na żar 750 CZgodność z normami IEC 60670-24Zestaw listew przyłączeniowych IP 2X 3P+NZestaw składa się z:- 1 listwy 1x4 do 25 mm2 + 12x1,5 do 16 mm2- 3 listew 4x1,5 do 16mm2Łączna długość: 227 mm
Parametry techniczne: Listwa Przyłączeniowa 3P+N IP2X 1x25Mm2 + 12x16Mm2 + 3x4x16Mm2 404814 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | tak |
| Do przewodów linkowych | tak |
| Do przewodów linkowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów wielożyłowych | tak |
| Głębokość | 18 mm |
| Liczba biegunów | 17 |
| Liczba wejść | 4 |
| Liczba wyjść | 21 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 76 A |
| Przekrój przewodu, wejście | 4 - 25 mm² |
| Przekrój przewodu, wyjście | 1.5 - 16 mm² |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość | 227 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 30 mm |
Pliki do pobrania
LGVWLJHGCX -
m/download/22622309/lgvwljhgcx.pdf [904.46 kB]
LGRP-00744-V01.01-EN -
m/download/22622307/lgrp-00744-v01-01-en.pdf [587.14 kB]
LGRP-00745-V01.01-EN -
m/download/22622308/lgrp-00745-v01-01-en.pdf [601.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Listwa Przyłączeniowa 3P+N IP2X 1x25Mm2 + 12x16Mm2 + 3x4x16Mm2 404814 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135