Polecane
Cena: |
217,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
217,07 |
zł netto |
Cena: |
267,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
267,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ClimaSys Wentylator obiegowy 65 m3/h 230VAC NSYCVF65M230PF SCHNEIDER
Climasys wentylator, , 65m3/hour, 230V, z kratką plastikową i filtrem. rodzina produktów: ClimaSys CV - typ produktu: wentylator - typ filtra wentylacyjnego: standard - przepływ powietrza: wolny przepły bez filtra lub kratki: 170 m3/h, wolny przepły ze st
Parametry techniczne: ClimaSys Wentylator obiegowy 65 m3/h 230VAC NSYCVF65M230PF SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wolny przepływ powietrza | 65 m³/h |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9005 |
| Do montażu rackowego 19 cali (482,6 mm) | nie |
| Głębokość | 55 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Moc znamionowa | 20 W |
| Montaż wnękowy | nie |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Poziom hałasu | 50 dB(A) |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Mocowanie zatrzaskowe |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 124 mm |
| Wentylator dachowy | nie |
| Wentylator o konstrukcji wpuszczanej | tak |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | tak |
| Wysokość | 124 mm |
| Z filtrem | tak |
| Z pokrywą ochronną | tak |
Pliki do pobrania
NSYCVF65M230PF_document -
m/download/17931734/nsycvf65m230pf-document.pdf [104.76 kB]
04432404-T -
m/download/17816577/04432404-t.pdf [738.93 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007202/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_ClimaSys_CVF_v03_EN -
m/download/17816576/dec-ue-climasys-cvf-v03-en.pdf [653.93 kB]
ENVPEP110717EN -
m/download/17816574/envpep110717en.pdf [284.93 kB]
ENVEOLI1107017EN -
m/download/17816575/enveoli1107017en.pdf [237.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Wentylator obiegowy 65 m3/h 230VAC NSYCVF65M230PF SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135