Polecane
Cena: |
1093,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 093,15 |
zł netto |
Cena: |
1344,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 344,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ClimaSys Wentylator Heavy Duty bez kratki (fanbox) 550 m3/h 24VDC NSYCVF550M24FB SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wolny przepływ powietrza | 550 m³/h |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 7016 |
| Do montażu rackowego 19 cali (482,6 mm) | nie |
| Głębokość | 90 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Moc znamionowa | 1500 W |
| Montaż wnękowy | nie |
| Napięcie pracy dla DC | 24 - 24 V |
| Poziom hałasu | 60 dB(A) |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Sposób montażu | Mocowanie śrubowe |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 222.8 mm |
| Wentylator dachowy | tak |
| Wentylator o konstrukcji wpuszczanej | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | tak |
| Wysokość | 222.8 mm |
| Z filtrem | nie |
| Z pokrywą ochronną | nie |
Pliki do pobrania
NSYCVF550M24FB_document -
m/download/17931645/nsycvf550m24fb-document.pdf [96.24 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007195/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_ClimaSys_CVF_v03_EN -
m/download/17816553/dec-ue-climasys-cvf-v03-en.pdf [653.93 kB]
ENVPEP110717EN -
m/download/17816551/envpep110717en.pdf [284.93 kB]
ENVEOLI1107017EN -
m/download/17816552/enveoli1107017en.pdf [237.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Wentylator Heavy Duty bez kratki (fanbox) 550 m3/h 24VDC NSYCVF550M24FB SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135