Polecane
Cena: |
1851,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 851,63 |
zł netto |
Cena: |
2277,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 277,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Sarel Wentylator Smart 38m3/h 230V IP54 NSYCVF38M230DG SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wolny przepływ powietrza | 38 m³/h |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Numer RAL | 9005 |
| Do montażu rackowego 19 cali (482,6 mm) | nie |
| Głębokość | 49 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Moc znamionowa | 4.5 W |
| Montaż wnękowy | tak |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 150 - 250 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 150 - 250 V |
| Poziom hałasu | 41 dB(A) |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Mocowanie zatrzaskowe |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 117 mm |
| Wentylator dachowy | nie |
| Wentylator o konstrukcji wpuszczanej | tak |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | tak |
| Wysokość | 137 mm |
| Z filtrem | tak |
| Z pokrywą ochronną | tak |
Pliki do pobrania
NSYCVF38M230DG_document -
m/download/17932771/nsycvf38m230dg-document.pdf [86.89 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007188/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_ ClimaSys Smart Ventilation Systems_CSVS_v02 -
m/download/17816620/dec-ue-climasys-smart-ventilation-systems-csvs-v02.pdf [875.31 kB]
ENVPEP110717EN -
m/download/17816618/envpep110717en.pdf [284.93 kB]
ENVEOLI1107017EN -
m/download/17816619/enveoli1107017en.pdf [237.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sarel Wentylator Smart 38m3/h 230V IP54 NSYCVF38M230DG SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135