Opis produktu: TS 35X7.5/LL/6 2M/ST/ZN Szyna montażowa, nr.katalogowy 0514570000 /2mb/ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /2mb/
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny/elektrolityczny |
| Długość | 2000 mm |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Materiał | Stal |
| Model | Szyna montażowa DIN TH-35/7,5 mm |
| Odległość między osiami otworów | 25 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Podłużny |
| Wysokość | 35 mm |