Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,54 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 9,14 zł brutto
Do koszykaCena: |
22,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,95 |
zł netto |
Cena: |
28,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 m |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TS 15X5/LL 2M/ST/ZN Szyna montażowa 0117500000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny/elektrolityczny |
| Długość | 2000 mm |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Materiał | Stal |
| Model | Szyna montażowa DIN TH-15 mm |
| Odległość między osiami otworów | 20 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Podłużny |
| Wykończenie powierzchni | Ocynk |
| Wysokość | 15 mm |
Produkty z tej samej kategorii co TS 15X5/LL 2M/ST/ZN Szyna montażowa 0117500000 WEIDMULLER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1198brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
626 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
949brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20406 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4194brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
57635brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2161brutto |
|
0 szt |
24h |
|
79 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1269brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
830 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1602brutto |
|
0 szt |
24h |
|
787 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20969brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
35048brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23591brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
26181brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135