Polecane
Cena: |
42,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,75 |
zł netto |
Cena: |
52,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przegroda montowana w przedział podłączeń XPFCCR0204 284120 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 0 |
| Do wygrodzeń w formie 2a | nie |
| Do wygrodzeń w formie 2b | nie |
| Do wygrodzeń w formie 3a | tak |
| Do wygrodzeń w formie 3b | tak |
| Do wygrodzeń w formie 4a | tak |
| Do wygrodzeń w formie 4b | tak |
| Głębokość montażowa w szafie | 0 mm |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Liczba jednostek U | 0 |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj budowy | Zestaw |
| Rozstaw (rozmiar rastra) | 12.5 mm |
| Szerokość | 220 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 425 mm |
| Wykończenie powierzchni | Ocynk |
| Wysokość | 60 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Przegroda montowana w przedział podłączeń XPFCCR0204 284120 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135