Polecane
Cena: |
193,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
193,43 |
zł netto |
Cena: |
237,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
237,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Poziome profile adaptacyjne do SM 800mm NSYSMHR8 SCHNEIDER
Poziome profile adaptacyjne Spacial SM — 800mm. rodzina produktów: Spacial SM - akcesoria / oddzielny typ części: poziome profile adaptacyjne - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: Spacial Poziome profile adaptacyjne do SM 800mm NSYSMHR8 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość profilu szyny | 24.5 mm |
| Długość | 800 mm |
| Liczba jednostek U | 16 |
| Materiał | Stal |
| Model | 19 cali (482,6 mm) |
| Sposób montażu | Mocowanie śrubowe |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
Pliki do pobrania
NSYSMHR8_document -
m/download/17934556/nsysmhr8-document.pdf [87.05 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008877/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17819259/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Poziome profile adaptacyjne do SM 800mm NSYSMHR8 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135