Polecane
Cena: |
1669,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 618,25 |
zł netto |
Cena: |
2053,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 990,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przedział szynowy górny PanelSeT SFN do obudowy W400 D600mm IP55
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość | 600 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 600 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 400 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 400 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 300 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
Pliki do pobrania
NSYTBCN346_document -
m/download/18688725/nsytbcn346-document.pdf [92.87 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22020392/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przedział szynowy górny PanelSeT SFN do obudowy W400 D600mm IP55
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135