Polecane
Cena: |
1416,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 416,10 |
zł netto |
Cena: |
1741,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 741,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Nakładka do chłodzenia przewodów 1-polowa wys. 300mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9010 |
| Głębokość | 200 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 349 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Inne |
| Szerokość | 398 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 398 mm |
| Wykończenie powierzchni | Inne |
| Wysokość | 300 mm |
| Z wejściem kablowym | tak |
Pliki do pobrania
PDS_FZ395N_3301_pl-PL -
m/download/23399270/pds-fz395n-3301-pl-pl.pdf [108.57 kB]
rohs_declaration_FZ395N_en-GB -
m/download/23399271/rohs-declaration-fz395n-en-gb.pdf [42.08 kB]
DECLARATION_25_2707_11_25 -
m/download/23399272/declaration-25-2707-11-25.pdf [685.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Nakładka do chłodzenia przewodów 1-polowa wys. 300mm
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135