Polecane
Cena: |
34,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,01 |
zł netto |
Cena: |
42,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
250 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przepust kablowy góra/dół IP44/IP54 FZ426 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2777745/0/hager_FZ426_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Przepust kablowy góra/dół IP44/IP54 FZ426 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość | 104 mm |
| Liczba otworów podłączeniowych | 45 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Ślepa |
| Przetłoczenia | tak |
| Rodzaj gwintu | Brak |
| Szerokość | 220 mm |
| Wysokość | 15 mm |
Pliki do pobrania
hager_fz426_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 20:58, 227.68 kB]
PDS_FZ426_3301_pl-PL -
m/download/23347329/pds-fz426-3301-pl-pl.pdf [94.98 kB]
6FZ02200B -
m/download/23347330/6fz02200b.pdf [632.98 kB]
rohs_declaration_FZ426_en-GB -
m/download/23347331/rohs-declaration-fz426-en-gb.pdf [42.09 kB]
DECLARATION_22_3529_10_22 -
m/download/23347332/declaration-22-3529-10-22.pdf [98.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Przepust kablowy góra/dół IP44/IP54 FZ426 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135