Polecane
Cena: |
129,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,72 |
zł netto |
Cena: |
159,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
159,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Płyta osłonowa z przepustem szczotkowym blacha stalowa ocynkowana NSYECP300 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk |
| Głębokość | 110 mm |
| Materiał | Stal |
| Model | Szczotka |
| Przetłoczenia | nie |
| Rodzaj | Inne |
| Rodzaj gwintu | Brak |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 360 mm |
| Wysokość | 10 mm |
Pliki do pobrania
NSYECP300_document -
m/download/17935365/nsyecp300-document.pdf [70.97 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007449/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100103EN -
m/download/17819093/envpep100103en.pdf [328.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Płyta osłonowa z przepustem szczotkowym blacha stalowa ocynkowana NSYECP300 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135