Polecane
Cena: |
20,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,84 |
zł netto |
Cena: |
25,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
83 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: univers Zaślepka przepustu FR kl II FZ435A HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 100 mm |
| Liczba otworów podłączeniowych | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Przetłoczenia | nie |
| Rodzaj | Prosty |
| Szerokość | 250 mm |
| Wysokość | 30 mm |
Pliki do pobrania
PDS_FZ435A_3301_pl-PL -
m/download/23395283/pds-fz435a-3301-pl-pl.pdf [57.96 kB]
6LE005131A -
m/download/23395284/6le005131a.pdf [1.35 MB]
rohs_declaration_FZ435A_en-GB -
m/download/23395285/rohs-declaration-fz435a-en-gb.pdf [42.07 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers Zaślepka przepustu FR kl II FZ435A HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135