Polecane
Cena: |
435,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
435,58 |
zł netto |
Cena: |
535,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
535,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ED360 Profil montażowy pod wył.Tmax T1, T2, T3
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Głębokość | 26 mm |
| Materiał | Inne |
| Rodzaj akcesorium/części | Elementy mocujące, zestaw do mocowania |
| Szerokość | 746 mm |
| Wysokość | 170 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co ED360 Profil montażowy pod wył.Tmax T1, T2, T3
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135