Polecane
Cena: |
1145,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 145,21 |
zł netto |
Cena: |
1408,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 408,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ClimaSys Grzałka płaska 50W 240V 200x320mm NSYCRS50W240V SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc grzewcza ciągła przy 10°C | 50 W |
| Z wentylatorem | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 1.6 mm |
| Moc grzewcza ciągła przy 10 °C | 50 W |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 240 - 240 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Z dmuchawą | nie |
| Z termostatem pokojowym | nie |
Pliki do pobrania
NSYCRS50W240V_document -
m/download/17931611/nsycrs50w240v-document.pdf [101.97 kB]
HHH7365760001-05 -
m/download/17816424/hhh7365760001-05.pdf [967.83 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007115/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103012EN -
m/download/17816423/envpep2103012en.pdf [354.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Grzałka płaska 50W 240V 200x320mm NSYCRS50W240V SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135